Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  


UWAGA: Oferta posiada nieaktualne terminy.
Skontaktuj się z organizatorem: Unlimited Group Polska

Przejdź do formularza kontaktowego

Warsztaty Smakuj Życie - Europejski Festiwal Smaku - Unlimited Group Polska


Już od sześciu lat wrzesień w Lublinie kojarzy się z Europejskim Festiwalem Smaku. To olbrzymie wydarzenie interdyscyplinarne zawierające pokazy kulinarne, degustacje, festiwal piwa, wina, kawy, koncerty, wystawy, spektakle teatralne oraz warsztaty i wykłady.Drugi rok z rzędu współorganizator Unlimited Centrum Szkoleń zaprasza w dniach 5-7 września na cykl Warsztaty Smakuj Życie, w tym roku poświęcone zagadnieniu Kultury bez Przemocy. Idea warsztatów wynika z obserwowanego współcześnie upadku tradycyjnych systemów wartości, próbami zastąpienia go konsumpcyjną filozofią i stylem życia. Doprowadza to do wielu problemów psychologicznych, objawów permanentnego zmęczenia i stresów, chorób, rozwoju nałogów, agresji i przemocy. Zajęcia wzbudzą refleksję nad naszymi podstawami i naszymi wyborami nie tylko dotyczącymi odżywiania, ale też dbania o swoje zdrowie, relaks, uzdrawianie relacji międzyludzkich, w tym rodzinnych, kreatywność, podejmowanie inicjatyw prospołecznych, nawiązanie bliskiego kontaktu z Naturą oraz biznesu z „ludzką twarzą”. Wszystko to kierunku pozytywnych zmian w naszym życiu i otoczeniu.Zajęcia są otwarte i bezpłatne !

To jedno z najbardziej różnorodnych tematycznie wydarzeń szkoleniowych w Polsce! Porusza aż sześciu różnych aspektów życia, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Przybędzie ponad 100 najlepszych trenerów, psychologów, lekarzy z różnych zakątków Polski i świata ! Spotkania odbywać się będą w centrum Lublina: w regionach Starego Miasta oraz Browaru Perła.

 

Program

Moduł BIZNES - Zwiększ swoje zyski adresowany jest głównie do przedsiębiorców i uwzględnia zagadnienia z prawa i ochrony produktów regionalnych, Visiual i Personal marketingu, motywacji, kompetencji menadżerskich, inwestycji i multiplikacji zysków. Szkolenia będą prowadzone w oparciu o formułę Evidence Based. Znany psycholog biznesu, autor dwóch książek roku - dr Paweł Fortuna, poprowadzi wraz z Łukaszem Bożyckim, uznanym fotografem przyrody, nowatorski warsztat Animal Rationale.Moduł MEDYCYNA INTEGRALNA - zadbaj o swoje zdrowie zawiera wykłady i spotkania z zakresu faktów i mitów zdrowia. Będziemy mówić m.in. o medycynie chińskiej, ziołach, oczyszczaniu, dietoterapii, klimakterium czy hirudoterapii. Prowadzącymi będą m.in. wykładowcy Akademii Medycznej: prof. n. med. Teresa Kulik, prof. dr hab. n. farm. Kazimierz Głowniak oraz lekarze medycyny: dr Tomasz Nocuń, dr Grzegorz Hetman, dr Joanna Patrzyłas. Ideę Kuchni 5 Przemian przekaże autorka wielu wyśmienitych książek - Bożena Żak - Cyran.Zajęcia z cyklu MENTALISTA – Siła Twojego umysłu prowadzone będą przez psychologów, terapeutów, coachów. Poruszymy tematy spełnienia marzeń, zdrowych relacji w rodzinie, terapii Simontonowskiej, cywilatozy, technik MindFulness. Ioannis Koulanis z Grecji poprowadzi warsztat z komunikacji bez przemocy. Ze Zbyszkiem Miłuńskim - znanym filozofem i dyplomowanym terapeutą, doświadczymy procesu grupowego.Dzięki modułowi PERMAKULTURA - Ty w zgodzie z naturą dowiesz się jak żyć bliżej natury - również w mieście. Będzie o naturalnych kosmetykach, nawozach, technologiach czerpania energii słonecznej, tradycyjnym tynkowaniu, sadzeniu na balkonie, ekologii dla dzieci. Jednym z prelegantów będzie Jadwiga Łopata – laureatka ekologicznego Nobla i założycielka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi.Warsztaty z cyklu SLOWLIFE – Twój czas, Twoje życie przeznaczone są dla tych, którzy lubią wzbogacać swoje życie o nietypowe aktywności i kolekcjonują ciekawe doznania. Doświadczymy upcyklingu, wyplatania słomy, malarstwa intuicyjnego, fotografii chwili oraz etycznej mody. Dla dzieci kącik sensoryczny i warsztaty z dźwiękami ptaków.Moduł RUCH – Energia w Twoim ciele skierowany jest do osób chcących aktywnie pożegnać lato. W programie m.in.: warsztaty taneczne - Hoop, Zumba, Salsa, intuicyujny; warsztaty relaksacyjne: Tai Chi, praca z oddechem, warsztaty wege-gotowania; spotkania w kręgu kobiet i mężczyzn; dyskusje o erotyce i związkach. Ceniony coach Devo-Minas Simengolu z Grecji poprowadzi spotkanie o przełamywaniu poczucia izolacji.Więcej na:

www.cs.unlimitedgroup.pl

www.europejskifestiwalsmaku.pl

https://www.facebook.com/events/266597563536947/?fref=ts

 

Oferta skierowana do:

  Wyższa kadra kierownicza
  Średnia kadra kierownicza
  Niższa kadra kierownicza
  Specjalista
  PracownikMiejsce: Lublin
Rozpoczęcie: 2014-09-05 - Zakończenie: 2014-09-07

OFERTA BEZPŁATNA

Ostatnia aktualizacja oferty 2014-08-18 16:19:26

 

Formularz zapytania o szkolenie


Szkolenie: Warsztaty Smakuj Życie - Europejski Festiwal Smaku - Unlimited Group Polska
Organizator: Unlimited Group Polska


Nazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:
Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |