Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  


UWAGA: Oferta posiada nieaktualne terminy.
Skontaktuj się z organizatorem: Yellow Centrum Języków Obcych Sp. z o.o.

Przejdź do formularza kontaktowego

Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "W mojej firmie jestem też tłumaczem..."


YellowCentrum Języków Obcych Sp. z o.o.zaprasza do udziału w szkoleniachwspółfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt z poddziałania 8.1.1 POKL „W mojej firmie jestem też tłumaczem…”  jest skierowany do małopolskich mikro- i małych przedsiębiorców oraz ich pracowników, a jego celem jest uzyskanie kwalifikacji tłumacza pary języków: polski-angielski. Projekt zakłada przeszkolenie grupy 30 osób  w zakresie tłumaczeń i przekładów z- i na język angielski, szczególnie pod kątem wykonywania tłumaczeń na potrzeby własnej firmy. 
 
Projekt jest skierowany do osób władających językiem angielskim na poziomie min. B-2* wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. O kolejności zapisów zadecyduje wynik egzaminu kwalifikacyjnego.Program

Zapisy rozpoczną się 17 stycznia 2011.Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowegona naszej stronie internetowejoraz dostarczenie do biura projektu wymaganych dokumentów. 
 
Egzamin kwalifikacyjny z j. angielskiego zostanie przeprowadzony w dniach: 28-30.01.2011 przy ul. Zwierzynieckiej 29 w Krakowie i będzie składał się z części pisemnej oraz ustnej. O kolejności zapisów zadecyduje wynik egzaminu. 
 
W związku z występującą w projekcie pomocą publiczną, uczestnicy będą zobowiązani do wniesienia wkładu własnego w wysokości 20% wartości szkoleń, tj.: 950,46 zł / osoba. 
 
Szkolenie obejmuje 180 godzin wykładów i ćwiczeń językowychprowadzonych jako sesje weekendowe w terminie: luty-wrzesień 2011. W ramach projektu przewidziano ponadto kurs szybkiego czytania i zapamiętywania (16 godzin); szkolenia stacjonarne będą uzupełnione modułami e-learning. 
 
Zakres tematyczny to m. in.:
 
(1) Teoria przekładu. Techniki i strategie przekładu(2) Obsługa korespondencji w języku angielskim; tłumaczenie bieżącej korespondencji firmowej(3) Tłumaczenie tekstów ekonomicznych.  Typowe teksty Business English(3) Tłumaczenie typowych dokumentów finansowych. (4) Przykłady umów handlowych. Podstawy tłumaczeń tekstów prawnych.(5) Gramatyka i stylistyka języka polskiego(7) Wstęp do metodologii tłumaczeń ustnych.(8) Praktyczna obsługa programów typu CAT (Computer Aided Translation)(9) Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze.
Zdobyta wiedza


Projekt jest skierowany do osób władających językiem angielskim na poziomie min. B-2* wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. O kolejności zapisów zadecyduje wynik egzaminu kwalifikacyjnego.Otrzymane certyfikaty


Brak
Oferta skierowana do:

  Wyższa kadra kierownicza
  Średnia kadra kierownicza
  Niższa kadra kierownicza
  Specjalista
  Pracownik

W ramach oferty uczestnik otrzymuje:

  Certyfikat ukończenia
  Materiały dydaktyczne
  Wyżywienie / serwis kawowy
  Nocleg
  Dyplom ukończenia
  Zaświadczenie ukończenia
  Konsultacje poszkoleniowe
  Lunch
  Serwis kawowy
  Ćwiczenia

Trenerzy prowadzący


Więcej informacji na www.szkoleniakrakow.euUWAGA


Więcej informacji na www.szkoleniakrakow.eu


Miejsce: Kraków
Rozpoczęcie: 2011-02-19 - Zakończenie: 2011-10-02

Cena do uzgodnienia. Skontaktuj się z organizatorem.

UWAGA


W związku z występującą w projekcie pomocą publiczną, uczestnicy będą zobowiązani do wniesienia wkładu własnego w wysokości 20% wartości szkoleń, tj.: 950,46 zł / osoba.

 

Formularz zapytania o szkolenie


Szkolenie: Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "W mojej firmie jestem też tłumaczem..."
Organizator: Yellow Centrum Języków Obcych Sp. z o.o.


Nazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:
Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |