Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

Szkolenie bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami


Oferujemy Państwu przeprowadzenie obowiązkowego szkolenia okresowego BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.Szkolenia BHP prowadzone są zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA GOSPODARKI I PRACY z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860).Zwracamy szczególną uwagę na branżę i potrzeby klienta.

Podczas szkolenia omawiamy również problemy istniejące w konkretnym zakładzie pracy i sposoby ich rozwiązywania.Szkolenie prowadzone jest tradycyjnie lub w formie samokształcenia kierowanego (do wyboru).Szkolenia organizujemy  również w zakładach pracy (u klienta), a także w Karkonoszach (Karpacz, Szklarska Poręba) z noclegiem i wyżywieniem.Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia w innym wskazanym przez klienta miejscu.Na życzenie przeprowadzamy również szkolenia przez Internet (on-line).

Zapraszamy!

Program

Szczegóły szkolenia:CelCelem szkolenia jest przede wszystkim aktualizacja i uzupełnienie wiadomości i umiejętności z zakresu:a. oceny zagrożeń występujących w procesach pracy oraz ryzyka związanego z tymi zagrożeniami,

b. kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy,

c. ochrony pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.UczestnicySzkolenie jest przeznaczone dla:a. pracodawców, w tym osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami,

b. innych osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych).Program1. Wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, z omówieniem prawa międzynarodowego.

2. Identyfikacja, analiza i ocena zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia, uciążliwymi i niebezpiecznymi oraz ocena ryzyka związanego z tymi zagrożeniami.

3. Organizacja i metody kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, z uwzględnieniem stanowisk wyposażonych w monitory ekranowe: zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

4. Analiza okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz związana z nimi profilaktyka: omówienie przyczyn charakterystycznych wypadków przy pracy, ze szczególnym uwzględnieniem wypadków powstałych na skutek niewłaściwej organizacji pracy, oraz związanej z nimi profilaktyki.


Oferta skierowana do:

  Wyższa kadra kierownicza
  Średnia kadra kierownicza
  Niższa kadra kierownicza
  Specjalista
  Pracownik

W ramach oferty uczestnik otrzymuje:

  Certyfikat ukończenia
  Materiały dydaktyczne
  Wyżywienie / serwis kawowy
  Nocleg
  Dyplom ukończenia
  Zaświadczenie ukończenia
  Konsultacje poszkoleniowe
  Lunch
  Serwis kawowy
  Ćwiczenia

Trenerzy prowadzący

spacjalista ds. bhp

Termin i miejsce do uzgodnienia. Skontaktuj się z organizatorem.

Cena do uzgodnienia. Skontaktuj się z organizatorem. 

Formularz zapytania o szkolenie


Szkolenie: Szkolenie bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
Organizator: ERGONOMIKA Zakład Szkolenia i Doskonalenia BHP


Nazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:
Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |