Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

Oferta dla firm szkoleniowych   |   Logowanie

Szkolenia w katalogu szkoleń  


UWAGA: Oferta posiada nieaktualne terminy.
Skontaktuj się z organizatorem: WARSZTATY PRZEMIAN

Przejdź do formularza kontaktowego

TRUDNE RELACJE, TRUDNE ZWIĄZKIKIEDY ASERTYWNOŚĆ NIE WYSTARCZA W RELACJACH INTERPERSONALNYCH, proponujemy warsztaty: trudne, ciekawe, inspirujące, dzięki, którym zdobędziecie praktyczne umiejętności.

 


Warsztaty przeznaczone dla osób, które czują potrzebę zmian w budowaniu relacji, chcą przyjrzeć się sobie w relacjach, swoim potrzebom i oczekiwaniom. Chcą tworzyć satysfakcjonujące związki zachowując swoją indywidualność, dostrzec jakimi schematami kierują się w budowaniu relacji i jak je zmienić.

W trakcie zajęć przyjrzymy się konfliktom i napięciom występującym w relacjach interpersonalnych m.in.: szef, współpracownicy, podwładni, członkowie rodziny, najbliższe otoczenie. 

Uczestnicy dowiedzą się jak zamienić pretensje na oczekiwania, co robić gdy w relacji każdy ma inne potrzeby i jak rozwiązać konfliktową sytuację.

Celem warsztatu jest poszukiwanie indywidualnych narzędzi do samodzielnej pracy w relacjach, poprzez przedstawienie konkretnych przykładów, omówienie problemu i ćwiczenia praktyczne w grupie.

 

Oferta skierowana do:

  Wyższa kadra kierownicza
  Średnia kadra kierownicza
  Niższa kadra kierownicza
  Specjalista
  Pracownik

Trenerzy prowadzący


Mariusz Paniewski

 


Inspirując się osiągnięciami współczesnej psychologii, psychoterapii i medycyny wschodniej oraz w oparciu o wieloletnią pracę z ludźmi i własne poszukiwania, wypracował unikalne metody i narzędzia rozwoju osobistego.

         W swojej pracy wykorzystuje wiele różnych nurtów i metod, m.in. rzadko wykorzystywane narzędzia pracy z ciałem wg Lowena, metody oddechowe i medytacyjne.

        Pracuje w ujęciu terapii eklektycznej, łączącej główne nurty psychoterapii m.in.: psychoterapię psychodynamiczną i egzystencjalną, psychologię systemową, ericksonowską, Gestalt.

        Inspiracje do pracy czerpie z życia i własnych życiowych doświadczeń. Ojciec dwóch niesfornych synów doskonale rozumie trudności związane z relacjami w rodzinie.

       Istotą jego pracy jest autentyczność - czysta forma głębokiego, naturalnego przekazu. Pracując z ludźmi inspiruje się "pięknem ludzkich pragnień" , a fascynacją są głębia i pokora. Ceni w sobie praktycyzm, umiejętność odnajdywania się w każdych realiach. Posiada niezwykle cenną umiejętność łączenia duchowości z codziennością w życiu, i tę ideę przekazuje na Warsztatach Przemian.

 


UWAGA


Ponieważ temat warsztatów  jest bardzo szeroki, a zajęcia inspirujące, warsztaty poświęcone relacjom odbywają się w cyklu spotkań rozwojowych. Nie jest konieczne uczestniczenie we wszystkich spotkaniach, ale warto, gdyż  każde z nich jest jest odrębną, niepowtarzalną częścią.

Miejsce: Gdynia
Rozpoczęcie: 2010-11-20 - Zakończenie: 0000-00-00

Cena: 160 (PLN) + 23% VAT = 196.8 PLN

Ostatnia aktualizacja oferty 2010-11-13 05:29:06

 

Formularz zapytania o szkolenie


Szkolenie: TRUDNE RELACJE, TRUDNE ZWIĄZKI
Organizator: WARSZTATY PRZEMIAN


Nazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:
Kontakt do nas

2007-2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone Software House ENNOVAGrupa ENNOVA: Ewidencja Czasu Pracy | System ATS | Intranet dla pracowników | System zarządzania szkoleniami | System dla HR | Ewidencja umów firmowych | HRtrendy.pl | CRM dla firm szkoleniowych | Obieg faktury kosztowych | boardroom.io