Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

HILLWAY Training & Consulting   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

HILLWAY Training & Consulting to polska firma szkoleniowo-doradcza o uznanej reputacji założona w 2011 r. przez Marzenę Sawicką, Ewę Drumlak i Marcina Kalinowskiego, których połączyły wspólne wartości. Od ponad 11 lat rozwijamy kompetencje tysięcy ludzi biznesu i administracji. Prowadzimy wysokiej jakości szkolenia biznesowe rozwijające kompetencje i kwalifikacje miękkie, twarde oraz branżowe, prowadzone przez wyselekcjonowanych ekspertów na terenie całej Polski, a także za granicą na zlecenie Klientów.

Wdrażamy programy rozwojowe w takich obszarach jak: Poznaj ofertę szkoleń HILLWAY!

Kreujemy wzorce, upowszechniamy dobre praktyki i standardy na konferencjach branżowych i w mediach. Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, spojrzenie biznesowe na realizowane procesy, jak również dedykowany zespół konsultantów, trenerów, którzy znają specyfikę Państwa branży. Wszystko to robimy z pasją, energią i zaangażowaniem co potwierdzają liczne, pisemne referencje.


Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - największej organizacji branżowej zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski.

HILLWAY jest jednostką certyfikowaną i cyklicznie audytowaną, posiadającą standard jakości prowadzenia szkoleń i projektów doradczych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

Dowiedz się więcej o HILLWAY.

HILLWAY Training & Consulting


Dane kontaktowe

ul. Grażyny 13/15
Warszawa
województwo: mazowieckie

NIP: 521-35-92-814

http://www.hillway.pl

telefon: 22 250 22 82Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |