Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

AVENHANSEN Sp. z o.o.   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

AVENHANSEN to profesjonalna firma szkoleniowa.

• Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników biurowych, którzy swoją fachowością, uprzejmością i zaangażowaniem w każdego Klienta sprawiają, że kontakt z nami to wygoda i przyjemność.
• Zatrudniamy wybitnych specjalistów - trenerów, którzy dzieląc się z Państwem swym doświadczeniem, angażując w praktyczne treningi i mobilizując do aktywności, sprawiają, że uczestnictwo w naszych szkoleniach to wyjątkowa przygoda z biznesem.
• Współpracujemy z wieloma podwykonawcami, aby zadowolić najbardziej wymagających Klientów i aby zapewnić kompleksową obsługę wyjazdów i naszych szkoleń.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się przekazać maksimum wiedzy i nauczyć praktycznych umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym ale i prywatnym.

Dbamy o bardzo wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Co robimy

Szkolimy z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji. Doradzamy i pomagamy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań. Gwarantujemy opiekę nad realizacją szkolenia, wyjazdu, zakwaterowania, atrakcji okołoszkoleniowych. Dobieramy najlepszych trenerów do realizacji powierzonych nam zadań.

Misja firmy

Firma szkoleniowa AVENHANSEN Sp. z o.o. tworzy dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności biznesowych. Szkolenia organizowane przez Firmę dają gwarancję zwiększenia wydajności pracownika, podniesienia jego wartości oraz atrakcyjności.
Równie ważne jest zapewnienie kompleksowej obsługi, aby każdy uczestnik szkoleń miał zagwarantowaną wszelką pomoc i doradztwo w zakresie logistycznym.
Integralną częścią naszej Misji jest Kodeks Dobrych Praktyk, realizowany na co dzień.

Kontakt:

Aleksandra Pomykaj

Manager ds. Organizacji Szkoleń
apomykaj@avenhansen.pl
515 212 448
12 399 43 23

AVENHANSEN Sp. z o.o.


Dane kontaktowe

Kronikarza Galla 4/1
Kraków
województwo: małopolskie

NIP: 677-22-95-062

http://www.szkolenia.avenhansen.pl

telefon: (12) 399-41-90
faks: (12) 383-23-45
Katarzyna Szypowska ,

Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |