Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

ADEPT S.C.   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

ADEPT S.C. to mająca ponad dwunastoletnią tradycję firma, której głównym celem pozostaje szeroko pojęte promowanie wiedzy. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, konferencji oraz targów na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczymy usługi doradczo-consultingowe. Każdy projekt jest starannie przygotowywany pod kątem specyfiki branży i potrzeb indywidualnych naszych Klientów. Bazując na zmieniających się trendach rynkowych, doświadczeniu i wiedzy naszych Partnerów i pracowników staramy się podnosić jakość naszych usług oraz rozszerzać ofertę tak aby optymalnie zadowolić naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo bazę znanych i renomowanych hoteli oraz obiektów na terenie całej Polski. Współpracujemy z trenerami o wysokich kwalifikacjach zawodowych, przede wszystkim metodycznych i dydaktycznych, którzy bardzo dobrze orientują się w nowych aktywizujących metodach i technikach przekazywania wiedzy.

Otrzymaliśmy również wiele pochlebnych referencji na temat zorganizowanych przez nas projektów, co na pewno daje nam mobilizację do dalszej ciężkiej pracy i rozwoju naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół Firmy ADEPT S.C.

ADEPT S.C.


Dane kontaktowe

Zacna 26
Gdańsk
województwo: pomorskie

NIP: 957-104-85-07

http://www.adept.info.pl

telefon: +48 504181312
faks: 58 3413204
Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |