Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

Pro-Business Management Consulting Krzysztof Maraszek   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

Firma PRO-BUSINESS MANAGEMENT CONSULTING / Szkolenia- Doradztwo- Coaching/ Krzysztof Maraszek-- nazwa skrócona: "PRO-BMC" - oferuje usługi w zakresie szkoleń otwartych i dedykowanych, coachingu indywidualnego i businessowego oraz usługi doradztwa businessowego klientom indywidualnym i firmowym. Dotyczy to także wsparcia merytorycznego klientów firmowych w obszarach: zarządzania firmą i sieciami handlowymi, zarządzania procesem sprzedaży i samą firmą, rozwoju i budowania sieci detalicznych sprzedaży, obszaru finansowo - bankowego i marketingu.

W mojej nowej pasji i doświadczeniu,jakie rozwijam od 2011 , a tym samym innym wymiarze wyzwań osobistych i zawodowych, które realizuję jako trener i coach businessu w ramach rozwoju usług FIRMY PRO-BMC, korzystając ze zdobytego doświadczenia i umiejętności- stanowiska menedżerskie w obszarze bankowości i finansów oraz zarządzania sieciami handlowymi w centrach i galeriach handlowych w Polsce - obszar sprzedaży- łącznie 17 lat - szczególnie specjalizuję się w obszarze negocjacji handlowych, obsługi klientów, technik sprzedaży, komunikacji, efektywności osobistej, zarządzania i budowania zespołów, visual merchandisingu, promocji i reklamy, zarządzania celami, zarządzania zmianą, zarządzanie stresem, skuteczności i efektywności sprzedaży oraz pracy menedżerów, budowaniem relacji z klientami, zarządzania marką, brandingiem, inteligencji emocjonalnej oraz ciągle doskonalę coaching businessowy.

II. Coaching, praca w roli trenera businessu jest dla mnie
niezwykle inspirującym działaniem i motywacją do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego oraz pozwala mi łączyć pasje osobiste z zadowoleniem i współtworzeniem sukcesu oraz rozwoju moich Klientów.

III.
W obszarze Doradztwa businessowego proponuję następujące usługi i działania:

1. OBSZAR ZARZĄDZANIA FIRMĄ I PROCESEM SPRZEDAŻY.
2 NEGOCJACJE Z WYNAJMUJĄCYM POW. HANDLOWE I ROZWÓJ SIECI HANDLOWEJ.
3.OBSZAR REKLAMOWO-PROMOCYJNY.
4.Obszar bankowo-finansowy.
5.Pośrednictwo i usługi w handlu i transakcjach handlowych.

IV. W chwili obecnej oferuję konsultacje marketingowe, biznesowe związane z obszarem zarządzania firmą w następujących obszarach:

*ZARZĄDZANIE FIRMĄ I PROCESEM SPRZEDAŻY
*NEGOCJACJE HANDLOWE Z DEVELOPERAMI I WYNAJMUJĄCYMI POW. HANDLOWE W GALERIACH I CENTRACH HANDL. plus kompleksowe wsparcie merytoryczne w tworzeniu, projektowaniu i wykonawstwie lokalu
*podnoszenie efektywności działania Firmy i zespołów sprzedaży
*racjonalizacja i optymalizacja kosztów Firmy
*pozyskiwanie pow. handlowej w centrach handl. i galeriach dla marek modowych w Polsce, Słowacji, Czechach, Węgrzech i w Rumunii
*poprawa wizerunku Firmy oraz salonu handlowego/visual merchandising/
*podnoszenie konkurencyjności działania Firmy na rynku

V. Szkolenia otwarte i dedykowane prowadzę w GDAŃSKU, WARSZAWIE, KRAKOWIE, NOWYM TARGU, ŁOPUSZNEJ, NIEDZICY i SZAFLARACH w eleganckich , min. *** Hotelach: HOTEL FARMONA AND SPA- KRAKÓW, HOTEL POLESKI KRAKÓW, HOTEL GÓRALSKI RAJ NOWY TARG, HOTEL LOKIS W NIEDZICY oraz OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NATANAEL W ŁOPUSZNEJ koło NOWEGO TARGU, jak też HOTEL FOCUS EXPRESS W GDAŃSKU oraz w Koniówce koło Zakopanego.

VI.Obok szkoleń moja Firma proponuje Państwu także organizację imprez integracyjnych, budowanie zespołu/ teambuilding/. Dodatkowo mogą być uzupełniane o inny wariant, tj. krajoznawczo poznawczy w formie org. imprez i wycieczek turystycznych oraz imprez integracyjnych , jakie oferuje REGION TATRZAŃSKI, PODHALE i Góry GORCE oraz regiony SPISZA i ORAWY, w tym Słowacja.

Szkolenia takie połączone są z dobrą zabawą i relaksem lub po prostu wspaniałym wypoczynkiem u stóp Podhala i okolic, jak też często w przypadku imprez pobytowo szkoleniowych z dodatkowymi atrakcjami, jak wyjazd na gorące źródła na Słowację/ Orawice/, czy baseny i spa w okolicach Zakopanego.

Otoczenie 4 parków przyrody, jezioro Czorsztyn wraz z Zamkiem i zaporą czorsztyńską, Góry Gorce, Tatry, Pieniny, to z pewnością doskonała baza wypadowa do spędzenia czasu w sposób aktywny, przyjemny i komfortowy.

Proponujemy łączenie i org. szkoleń z zajęciami integracyjnymi ściśle związanymi z treściami merytorycznymi zajęć - motywujące i wiążące pracowników z firmą.

Państwo określają, jak długi ma być pobyt - 1, czy 2-5 dni, jak też wymiar czasu szkolenia- tj. 1- czy 2 dniowe, otwarte , czy dedykowane.

Każdroazowo przedstawiamy Państwu 2-3 ciekawych pakietów imprez i czasu integracyjno wypoczynkowego wraz ze szkoleniem na Państwa życzenie, adekwatnie do potrzeb i możliwości finansowych. Dotyczy to szczególnie pobytów i szkoleń w KONIÓWCE koło ZAKOPANEGO.

Dobieramy tak treści szkoleniowe i gry symulacyjne, aby wzajemnie się wspierały i uzupełniały. Uczestnicy w przyjemny i pożyteczny sposób uczą się oraz utrwalają zdobyte umiejętności i wiedzę - w sali szkoleniowej i w plenerze.

Bardzo ważnym efektem dodatkowym jest oderwanie uczestników od codziennych zajęć oraz tzw. naładowanie akumulatorów i pozytywnej energii.

Serdecznie zapraszam i polecam,

Krzysztof Maraszek
krzysztof@pbmc.pl
szkolenia@pbmc.pl
tel. 512-157-870

 Pro-Business Management Consulting Krzysztof Maraszek


Dane kontaktowe

SIKORSKIEGO 23/28
NOWY TARG
województwo: małopolskie

NIP: 735-00-17-766

http://pbmc.pl

telefon: 512-157-870Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |