Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

Akademia Nauki i Umysłu GŁAZ   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

Akademia Nauki i Umysłu „GŁAZ” prowadzi działalność konsultingowo-szkoleniową specjalizującą swoje działy w analizie potrzeb szkoleniowych, prowadzeniu szkoleń i doradztwie m.in. z zakresu farmacji, zarządzania, profesjonalnych technik sprzedaży i wielu, wielu innych. Zrzeszamy wielu specjalistów (trenerów) z różnych dziedzin dzięki czemu Akademia Nauki i Umysłu \"GŁAZ\" posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług - 153 programy szkoleniowe - od asertywności i zarządzania zespołem po prawo farmaceutyczne i zarządzanie terenem, czy też rozwój osobisty. Ponad to jesteśmy jedną z pięciu firm w Polsce prowadzącą szkolenia z Systemów Sterowania Rozmową. Posiadamy również duże doświadczenie w tworzeniu własnych programów szkoleniowych, dzięki czemu potrafimy w pełni spełniać oczekiwania i potrzeby swoich Klientów.

Reprezentujemy wysoko wykwalifikowany, doświadczony i niepowtarzalny zespół specjalistów szkolących na polskim rynku od 1999 roku, co daje minimum kilka tysięcy godzin szkoleniowych. Nasi trenerzy posiadają gruntowną wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną z zakresu szkoleń firm farmaceutycznych. Są to osoby, które pracując w koncernach farmaceutycznych wielokrotnie osiągnęli wysokie wyniki (znacznie powyżej normy), zarówno na stanowisku przedstawiciela jak i kierownika oraz wykazali bardzo dużą skuteczność prowadzonych szkoleń.

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i dużych korporacjach.. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.
Nasze produkty wyróżnia:

  • nowoczesność
  • unikalność
  • indywidualny charakter
  • wysoka jakość i estetyka
  • atrakcyjność

Poprzez współpracę z prestiżowymi organizacjami certyfikującymi zapewniamy uczestnikom naszych szkoleń maksymalne bezpieczeństwo i profesjonalizm świadczonych przez nas usług.

Dowodem tego może być już ponad 40 000 przeszkolonych i zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Z pod rąk naszej kadry szkoleniowej wyszło już 228 certyfikowanych trenerów Psychologii Sprzedaży, którzy w większości aktualnie zasilają działy firm i największych korporacji w Polsce.

Trenerzy reprezentujący Akademię \"GŁAZ\" przeważnie zamieszkują w większych miastach naszego kraju, co znacznie ułatwia kontakt z klientami, przeprowadzanie badań potrzeb szkoleniowych, prowadzenie szkoleń oraz analiz skuteczności po wdrożonym programie szkoleniowym. W jednym czasie możemy przeprowadzić szkolenia dla ponad 200 osób w małych grupach szkoleniowych i ponad 1000 w większych.

Zaletą Akademii „GŁAZ”jest wysoka jakość świadczonych usług, czego dowodem są mocne referencje. Nasi trenerzy pracowali między innymi dla takich firm jak Pfizer, Zentiva, Teva, Ratiopharm, Actavis, Sanofi-Aventis, Colgate, ING Bank Śląski, PKN Orlen, TV „N”.....

 
Dane kontaktowe

Noniewicza 48 lok. 47
Suwałki
województwo: podlaskie

NIP: 844-155-43-58

http://http://szkoleniaglaz.pl

telefon: 022-219-55-40Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |