Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

MPM Productivity Management   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1998 roku. Głównym obszarem naszej specjalizacji jest łańcuch dostaw. Oferujemy konsultacje oraz szkolenia z zakresu zintegrowanego planowania, zarządzania produkcją i logistyką łańcucha dostaw, wspieramy wdrożenia w tych obszarach.

Osobom odpowiedzialnym za zarządzanie łańcuchem dostaw proponujemy oparte na doświadczeniach, umożliwiające koncentrację na osiąganiu kluczowych celów sposoby rozwiązania ich codziennych kłopotów. Wspieramy menadżerów SCM w odzyskaniu kontroli nad łańcuchem dostaw. Natomiast specjalistom pracującym w łańcuchu dostaw oferujemy rozwój zawodowych kompetencji, by mogli usprawniać procesy, którymi na co dzień się zajmują w swoich przedsiębiorstwach.

W szeregach naszych konsultantów znajdują się wyłącznie praktycy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w branży szkoleniowej, ale przede wszystkim z doświadczeniem uzyskanym w firmach produkcyjnych, gdzie byli odpowiedzialni za procesy związane z łańcuchem dostaw.

Na przestrzeni ponad 20letniej działalności, w wyniku zmieniających się potrzeb Klientów i naszych prób rozwiązania problemów ich codziennej pracy, nasze produkty ewoluowały. Cały czas czerpiemy siłę i inspirację z kontaktu z Klientami podczas naszych wdrożeń, na naszych szkoleniach, seminariach, spotkaniach w firmach.

Do tej pory zorganizowaliśmy około 1300 szkoleń, w których wzięło udział ponad 18 000 osób z prawie 980 firm.

Jesteśmy pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS*, aktualnie jako Authorized Channel Partner (z organizacją APICS współpracujemy od początku naszej działalności, dostarczamy wiedzę usystematyzowaną przez APICS już od 20 lat).

Zapraszamy do współpracy.


APICS* - od ponad 60 lat APICS zapewnia światowej klasy szkolenia w zakresie łańcucha dostaw - obecnie w ramach Stowarzyszenia (ASCM - The Association for Supply Chain Management). Najważniejszymi „produktami” APICS są standardy wiedzy m.in. MRP, MRPII. Określają one metody planowania i zarządzania przedsiębiorstwem.
Dane kontaktowe

ul. Zagrodnicza 20
Poznań
województwo: wielkopolskie

NIP: 779-20-11-571

http://www.mpm24.com

telefon: (61)820-92-67Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |