Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

PUBLIKUJ OFERTY BEZPŁATNIE   |   Zaloguj się

Szkolenia w katalogu szkoleń  

Most Wanted! Training Institute   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

MOST WANTED! jest firmą doradczo – szkoleniową, rozwijającą się dynamicznie na rynku polskim od 1998 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie i znajomość rynku pracy czynią nas godnym zaufania Partnerem w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego oraz szkoleń.
W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i praktyczne programy w ramach następujących bloków tematycznych:

√ Prawo Pracy
√ Finanse/Rachunkowość
√ Akademia HR
√ Public Relations
√ Akademia Menedżera
√ Akademia Sprzedaży
√ Akademia Zarządzania
√ Umiejętności Osobiste
√ Inne

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia i warsztaty mają charakter praktyczny, a sposób prowadzenia zajęć odpowiada profilowi odbiorców.
Warsztaty są prowadzone w sposób interaktywny z użyciem najnowszych technik audiowizualnych (laptop, rzutnik multimedialny, kamera).
Nadrzędnym celem, jest przekazanie wiedzy i umiejętności w jak najbardziej przystępny dla Uczestników sposób. Małe grupy ułatwiają dyskusję i bezpośredni kontakt z prowadzącym.
Uczestnicy zajęć otrzymują komplet specjalnie opracowanych materiałów szkoleniowych w eleganckich teczkach, a na zakończenie wręczane są certyfikaty uczestnictwa.

W szkoleniach organizowanych przez MOST WANTED! Training Institute na terenie całego kraju uczestniczy ponad 3 000 osób rocznie.

W grudniu 2006 roku firma MOST WANTED! certyfikowała usługi rekrutacji i selekcji, doradztwa personalnego oraz szkoleń. Wdrożony System Zarządzania Jakością jest zgodny z normą ISO 9001:2000. System Zarządzania Jakością został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego - Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw Działanie 2.1 Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo.

Nasze doświadczenie w realizacji dużych projektów szkoleniowych jest potwierdzone zrealizowaniem dwóch projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w firmach:
* „Jutrzenka”- Projekt rozwoju i doskonalenia pracowników firmy Jutrzenka „Nowe Horyzonty” - przeszkolono 220 osób, co przekłada się na 619 osobodni szkoleniowych,
* „Drukpol”- Wzrost konkurencyjności zakładu pracy chronionej DRUKPOL poprzez podniesienie kompetencji kadr – przeszkolono 80 osób, co przekłada się na 518 osobodni szkoleniowych.

W chwili obecnej realizujemy dwa kolejne projekty:
* „NOWE PERSPEKTYWY - projekt rozwoju i doskonalenia pracowników Develey\" – W ramach projektu przeszkolonych zostanie 180 osób, co przełoży się na 2 040 osobodni,
* „STUDIUM ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM – cykl kompleksowych szkoleń dla pracowników działów kadr” – W ramach projektu przeszkolonych zostanie
140 osób, co przełoży się na 1 680 osobodni.


Dane kontaktowe

ul. Rogalińska 1 m 48
Warszawa
województwo: mazowieckie

NIP: 526-27-30-239

http://www.mostwanted.pl

telefon: 022 825 00 88 wew 122
faks: 022 825 00 88 wew 121
Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.Dodatkowe usługi

Reklama w serwisie

Kontakt do nas

2007-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVA Software HousePozostałe produkty i usługi ENNOVA: Onboarding pracownika | System ATS | System dla HR | Elektroniczne wnioski urlopowe | Intranet dla pracowników System zarządzania szkoleniami | HRtrendy.pl | Obieg faktury kosztowych CRM dla firm szkoleniowych |