Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

Oferta dla firm szkoleniowych   |   Logowanie

Szkolenia w katalogu szkoleń  

Myślenie wizualne i sketchnoting 02.12.2019


Myślenie wizualne – czyli przekazywanie nawet skomplikowanych treści za pomocą prostych ikonek i sprytnych połączeń na bazie skojarzenia/metafory – to efektywny sposób na przyciągnięcie uwagi zwłaszcza wzrokowców – a takich odbiorców jest statystycznie najwięcej.Przekazanie komunikatu w formie obrazu jest dla otoczenia jasne i czytelne, informacje prezentowane w tej formie są lepiej zapamiętywane, dzięki czemu możemy znacznie wzmocnić efekt szkolenia/spotkania. Myślenie wizualne daje ogromne możliwości, pozwala na swobodę, która procentuje tworzeniem nowych rozwiązań i skojarzeń .Szczegóły szkolenia:

http://www.hillway.pl/myslenie-wizualne-sketchnoting-szkolenie/

Skontaktuj się z nami już dziśhttp://www.hillway.pl

HILLWAY Training & Consulting Sp. J.

ul. Grażyny 13/15

02-548 Warszawa

e.mail: info@hillway.plInformujemy, iż na wszystkie zapytania odpowiadamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy!

Zespół HILLWAY!

Program

1. Co to jest myślenie wizualne i jak możemy je wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym? Jakie niesie korzyści? (…a niesie ich wiele i jest świetną odmianą chociażby dla nudnych i oklepanych prezentacji w PowerPoint)2. Mówisz, że nie potrafisz rysować….ale myślenie wizualne to nie takie zwykłe rysowanie…to bardziej pomysł i idea do których dorzucasz kilka Tips & Tricks – efekt WOW gwarantowany3. Rozgrzewamy markery i zaczynamy działać w praktyce – TWORZYMY BANK IKON, czyli bazę pomysłów i wzorów, które będą pomocne w dalszej części warsztatów i w późniejszym czasie. Przez ręce każdego uczestnika przewinie się w sumie 80 kart z uniwersalnymi ikonami, czyli obrazkami, z których każdemu będzie łatwo stworzyć kompozycję rysunku4. Zostaną przedstawione różne sposoby ubarwiania naszego przekazu, poprzez który chcielibyśmy przedstawić innym swój pomysł, ideę, skomplikowaną treść ( m.in. różne rodzaje liter, cieniowanie, tworzenie atrakcyjnego tła, ramki, strzałki, rodzaje kompozycji, dobór kolorów)5. Zaprezentowanie specjalnych narzędzi dostępnych dla każdego, ułatwiających stworzenie zaskakującego, estetycznego i przede wszystkim efektownego przekazu wizualnego.6. TWÓRCZE SZALEŃSTWO – wykorzystanie nowo poznanych technik i narzędzi w ćwiczeniu mocno kreatywnym.7. Inspiracje – gdzie ich szukać ?8. Przestrzeń na dodatkowe potrzeby i pytania uczestników – „100 pytań do…”

Oferta skierowana do:

  Wyższa kadra kierownicza
  Średnia kadra kierownicza
  Niższa kadra kierownicza
  Specjalista
  Pracownik

W ramach oferty uczestnik otrzymuje:

  Certyfikat ukończenia
  Materiały dydaktyczne
  Wyżywienie / serwis kawowy
  Nocleg
  Dyplom ukończenia
  Zaświadczenie ukończenia
  Konsultacje poszkoleniowe
  Lunch
  Serwis kawowy
  Ćwiczenia

Trenerzy prowadzący

Joanna Celusta – Trener Biznesu – ekspertka i pasjonatka myślenia wizualnego i sketchnotinguUkończyła Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie, jednak ceniąc rozwój osobisty, kolekcjonowała doświadczenie na licznych kursach i szkoleniach dotyczących tematyki motywacji, asertywności, komunikacji czy zarządzania sobą w stresie.Posiada Certyfikat Trenera Szkoleń – „Train The Trainer” zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim.Jest wielką pasjonatką sketchnotingu oraz wszystkiego, co wiąże się z tak zwanym myśleniem wizualnym. Wykorzystuje swoje umiejętności w życiu prywatnym jak i zawodowym tworząc notatki w formie obrazów i ilustracji w taki sposób, aby inni mogli łatwiej zrozumieć skomplikowane treści i zapamiętać je na dłużej. Myślenie wizualne oraz umiejętność tworzenia kolorowych notatek są tematyką jej szkoleń, które ma okazję prowadzić wśród wielu różnych grup zawodowych (kadra zarządzająca, HR, dział komunikacji, trenerzy, sprzedawcy).Podczas prowadzonych szkoleń stara się połączyć naukę z dobrą zabawą i przyjemnością uczenia się czegoś nowego. Optymizmu i pozytywnej energii nigdy nie brakuje na jej szkoleniach. Jej celem jest pokazanie uczestnikom korzyści wynikających z nabycia nowej wiedzy i umiejętności oraz przeniesienie ich na realne sytuacje życiowe lub zawodowe.

Na jej warsztatach nigdy nie ma miejsca na nudę, za to jest dużo twórczej aktywności, zabawy oraz tips & tricks.


Miejsce: Grażyny 13/15, Warszawa
Rozpoczęcie: 2019-12-02 - Zakończenie: 2019-12-02

Cena: 465 (PLN) + 23% VAT = 571.95 PLN

Ostatnia aktualizacja oferty 2019-08-05 13:06:32

 

Formularz zapytania o szkolenie


Szkolenie: Myślenie wizualne i sketchnoting 02.12.2019
Organizator: HILLWAY Training & Consulting


Nazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:
Kontakt do nas

2007-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVAGrupa ENNOVA: | System ATS | System zarządzania szkoleniami | System dla HR | tomSRS.pl | HRtrendy.pl | CRM dla firm szkoleniowych | tomDMS.pl | boardroom.io