Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

Oferta dla firm szkoleniowych   |   Logowanie

Szkolenia w katalogu szkoleń  


UWAGA: Oferta posiada nieaktualne terminy.
Skontaktuj się z organizatorem: MPM Productivity Management

Przejdź do formularza kontaktowego

BSCM. Supply Chain Management - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw


BSCM jest szkoleniem otwierającym kurs CPIM (Certified in Production and Inventory Management), poświęcony najlepszym światowym praktykom w dziedzinie planowania i sterowania produkcją. Wiedza ta, w wymiarze zarówno teoretycznym jak i praktycznym, jest owocem tysięcy projektów opracowanych i zrealizowanych w wielu przedsiębiorstwach na całym świecie, w ciągu ostatnich 50-ciu lat. Doświadczenia uczestników owych projektów, ich sukcesy, a przede wszystkim ich potknięcia, pozwoliły na usystematyzowanie tej wiedzy przez organizację APICS (American Production and Inventory Control Society), zrzeszającą najbardziej doświadczonych menedżerów i specjalistów szeroko rozumianej logistyki - produkcji, planowania, zaopatrzenia.Sprawdzone w praktyce, optymalne zasady, metody i techniki zarządzania przedsięwzięciem gospodarczym, zostały opracowane pod kątem dydaktycznym w ramach kursu CPIM, którego wstępem jest szkolenie podstawowe BSCM. Termin 'podstawowe' (basics) nie oznacza tutaj bynajmniej zakresu wiedzy trywialnej, nadającej się – jak mogłoby się wydawać – kształceniu jedynie początkujących specjalistów logistyki, produkcji czy też jakości. BSCM jest szkoleniem przekrojowym. Obejmuje cały zakres kursu CPIM, umożliwiając jego uczestnikowi zbudowanie solidnych podstaw wiedzy z zakresu zintegrowanego systemu planowania wykorzystania zasobów, w procesie zarządzania łańcuchem dostaw.

Program

Cele szkolenia: · Zrozumienie istoty oraz funkcjonalności systemowego podejścia od problemu planowania wykorzystania zasobów firmy oraz sterowania procesami ich wykorzystania. · Zrozumienie hierarchicznego porządku zintegrowanego systemu planowania MRPII oraz poznanie kompetencji i odpowiedzialności jego uczestników. · Poznanie głównych zasad, metod i technik rządzących zasadniczymi obszarami systemu MRPII, w szczególności zaś obszarami: - prognozowania i zarządzania popytem, - nadrzędnego planowania zasobów, - planowania zapotrzebowania materiałowego, - szczegółowego badania dostępności wymaganych zasobów, - harmonogramowania i sterowania operacyjnego, - gospodarki materiałowej i magazynowej, - zaopatrzenia, - jakości.Główne sesje szkolenia: · Zarządzanie łańcuchem dostaw - wstęp Prognozowanie – Zarządzanie Popytem Planowanie Nadrzędne Planowanie Potrzeb Materiałowych Zarządzanie Zdolnościami Produkcyjnymi i Sterowanie Produkcją Fundamenty Zarządzania Zapasami Techniki Zarządzania Zapasami Zakupy i Fizyczna Dystrybucja Lean/JiT i Zarządzanie Jakością Teoria Ograniczeń


Zdobyta wiedza

Od kilkudziesięciu lat APICS prowadzi działania przyczyniające się do rozwoju wiedzy z zakresu efektywności zarządzania produkcją, zapasami i zasobami produkcyjnymi. Wiedza ta zbierana jest w jedną całość, noszącą anglojęzyczną nazwę "Body of Knowledge”. Kompletne szkolenie CPIM (CPIM - Certified in Production and Inventory Management) składa się z pięciu trzydniowych kursów, które odpowiadają poszczególnym egzaminom certyfikacyjnym. Uczestnictwo w kursie nie obliguje do przystąpienia do egzaminów certyfikacyjnych Certyfikacja w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami jest udokumentowaniem doskonałego zrozumienia zasad projektowania, działania oraz sterowania systemami produkcji i dystrybucji produktów i usług. Do tej pory certyfikację uzyskało około 70 tysięcy osób na całym świecie.

Otrzymane certyfikaty

APICS

Oferta skierowana do:

  Wyższa kadra kierownicza
  Średnia kadra kierownicza
  Niższa kadra kierownicza
  Specjalista
  Pracownik

W ramach oferty uczestnik otrzymuje:

  Certyfikat ukończenia
  Materiały dydaktyczne
  Wyżywienie / serwis kawowy
  Nocleg
  Dyplom ukończenia
  Zaświadczenie ukończenia
  Konsultacje poszkoleniowe
  Lunch
  Serwis kawowy
  Ćwiczenia

Trenerzy prowadzący

Konrad Grondek, Bogusz Dworak

UWAGA

Gospodarz szkolenia (szkolenia z fabrykach) zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników pod kątem konkurencyjności.Miejsce: Łódź (Dell Products Polska)
Rozpoczęcie: 2017-09-20 - Zakończenie: 2017-09-22


Miejsce: Kraków
Rozpoczęcie: 2017-09-20 - Zakończenie: 2017-09-22


Miejsce: Poznań
Rozpoczęcie: 2017-10-18 - Zakończenie: 2017-10-20

Cena do uzgodnienia. Skontaktuj się z organizatorem.

Ostatnia aktualizacja oferty 2017-07-07 13:49:18

 

Formularz zapytania o szkolenie


Szkolenie: BSCM. Supply Chain Management - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
Organizator: MPM Productivity Management


Nazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:
Kontakt do nas

2007-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVAGrupa ENNOVA: PortalSprzedazy.pl | trainingplanet.pl | tomCRM | tomDMS.pl | tomSRS.pl | boardroom.io | tomhrm.com