Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

Oferta dla firm szkoleniowych   |   Logowanie

Szkolenia w katalogu szkoleń  

Akademia JA   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

Akademia JA została założona w 2014 roku przez właścicielki firm, trenerki i specjalistki w dziedzinie coachingu – Agnieszkę Zielonkę i Iwonę Żbikowską. Powstała ona na bazie wielu szkół coachingowych i trenerskich oraz w odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku szkoleniowego i potrzeby zgłaszane przez klientów. Charakteryzuje się unikatową metodyką pracy udoskonalaną i rozwijaną zgodnie z oczekiwaniami klientów. Działalność prowadzi na terenie Pomorza jednak swoją ofertę kieruje do wszystkich grup odbiorców (osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji państwowych) z całej Polski.
W ramach swojej działalności Akademia JA prowadzi Akademię Coachingu Petrichor, Akademię Trenera Pharus, Akademię Samorozwoju Alogo oraz Akademię Anoichto.

Akademia Coachingu Petrichor przygotowuje kandydatów do zawodu coacha, pokazuje narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami oraz rozwija świadomość coacha. Akademia Trenera Pharus natomiast, wyposaża kandydatów na trenera w umiejętności potrzebne do prowadzenia szkoleń, wykładów, prezentacji. Uczy jak pracować z różnorodnością i docierać do generacji: X, Y, Z – wykorzystując ich potencjał. Akademia Samorozwoju Alogo to innowacyjne warsztaty z zakresu rozwoju osobistego zwiększające samoświadomość, polegające na indywidualnej pracy z koniem, a Akademia Anoichto to trzydniowy trening interpersonalny, który jest doskonałą okazją do spojrzenia na siebie w różnych rolach, w których funkcjonujemy na co dzień. Pomaga on zweryfikować swoje przekonania oraz stwarza możliwości odkrycia swojego potencjału.

Akademia JA proponuje również szeroki wachlarz rozwiązań doradczo-szkoleniowych skierowanych do biznesu oraz coaching indywidualny i grupowy.

Akademia JA zapewnia wszystkim korzystającym z oferty najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń, a doświadczenie oraz umiejętności założycielek i prowadzących dają gwarancję efektywności i sukcesu wszystkich podjętych działań.Dane kontaktowe

Al. Wolności 46
Lębork
województwo: pomorskie

NIP: 841-132-21-81

http://www.akademia-ja.pl

telefon: 533 260 398Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:


Kontakt do nas

2007-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVAGrupa ENNOVA: | System ATS | System zarządzania szkoleniami | System dla HR | tomSRS.pl | HRtrendy.pl | CRM dla firm szkoleniowych | tomDMS.pl | boardroom.io