Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

Oferta dla firm szkoleniowych   |   Logowanie

Szkolenia w katalogu szkoleń  

HR Masters Doradztwo personalne   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

Firma HR Masters powstała w 2000 roku i od tego czasu aktywnie działa na rynku usług doradczych i szkoleniowych. Zajmujemy się doradztwem personalnym, przygotowujemy dla naszych klientów procesy rekrutacji i selekcji, przeprowadzamy audyty personalne.

Jesteśmy także agencją pracy czasowej i w ramach tego obszaru działalności delegujemy pracowników do pracy w przedsiębiorstwach naszych klientów.

Znaczną częścią naszej działalności jest przygotowywanie i prowadzenie szkoleń. Nasze szkolenia przygotowujemy w oparciu o najnowsze metody kształcenia warsztatowego. Programy opracowuje zespół konsultantów, posiadających solidne przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Współpracujący z nami specjaliści mają doświadczenie w dziedzinie zarządzania, psychologii, marketingu, sprzedaży, ekonomii. Uczestnictwo w naszych projektach szkoleniowych daje nieograniczone możliwości wymiany doświadczeń, pobudza zdrową rywalizację, podnosi kreatywność, łamie bariery komunikacyjne. Nasi trenerzy prowadzą zajęcia w formie warsztatów bogatych w ćwiczenia interpersonalne i symulacje. W ten sposób wydobywamy potencjał drzemiący w uczestnikach a zajęcia są ciekawe i zapadają w pamięć. Skuteczność naszych treningów polega na wyposażeniu uczestników w odpowiednie „narzędzia” ułatwiające im pracę zawodową, przynosząc satysfakcję i wymierne korzyści zarówno im samym jak i pracodawcom.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia otwarte organizowane w Gliwicach w siedzibie biura HR Masters ul. Dolnych Wałów 1/35

Zespół HR Masters... 

HR Masters Doradztwo personalne


Dane kontaktowe

Dolnych Wałów 1/35
Gliwice
województwo: śląskie

NIP: 648-23-63-536

http://www.hrmasters.pl

telefon: 32 332 16 35Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:


Kontakt do nas

2007-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVAGrupa ENNOVA: | System ATS tomHRM | System zarządzania szkoleniami | tomHRM.com | tomSRS.pl | HRtrendy.pl | tomCRM | tomDMS.pl | boardroom.io