Zapisz się do newslettera trainingplanet.pl

Najnowsze szkolenia, informacje o promocjach


Twój e-mail
Województwo

akceptuję regulamin serwisu

Oferta dla firm szkoleniowych   |   Logowanie

Szkolenia w katalogu szkoleń  

EMINUS Knowledge Management Sp. z o.o.   Poleć firmę na Facebook'uO Firmie

Jesteśmy zespołem specjalistów połączonych przez świadomość, że sukces każdego przedsięwzięcia zależy od spójnego, atrakcyjnego i skutecznego przekazywania informacji. Treści nauczania, wizerunek, promocja produktu, reklama, wewnętrzna komunikacja przedsiębiorstwa – to wszystko elementy nieprzerwanego strumienia danych, który potrafimy kształtować i poddawać Twojej kontroli.

Nasza misja

Każda organizacja powinna skupić się na misji, dla wypełnienia której została powołana. To nie wydaje się trudne, lecz może być wielkim wyzwaniem w obliczu agresywnych przemian dzisiejszego rynku. Jednak w dłuższej perspektywie to właśnie misja spaja organizację i dlatego liderzy muszą dawać jej wyraz własnym postępowaniem oraz zachęcać pracowników do współdziałania przy jej realizacji.

Co nas wyróżnia?

Naszym klientom nie mamy do zaoferowania zalakowanych w pudełkach produktów, które zdezaktualizują się jeszcze przed rozpakowaniem. Nie chcemy również naginać do ich potrzeb projektów, które sprawdziły się gdzie indziej. Proponujemy natomiast usługę polegającą na rozpoznaniu realnych potrzeb i stworzeniu oryginalnych narzędzi, które pomogą Państwu osiągnąć zamierzone cele.

Społeczna odpowiedzialność

Naszą misję realizujemy przez odpowiedzialne realizowanie kontraktów biznesowych oraz współpracę z organizacjami pożytku publicznego. Wierzymy, że troska o ideały społeczeństwa obywatelskiego może zmienić oblicze biznesu oraz otoczenia, w którym funkcjonujemy i żyjemy.

EMINUS Knowledge Management Sp. z o.o.


Dane kontaktowe

ul. Dajwór 14/10
Kraków
województwo: małopolskie

NIP: 683-202-4161

http://eminus.pl

telefon: 12 3946565Formularz zapytaniaNazwa firmy * * pola wymagane
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail *
Treść zapytania
Wpisz tekst z obrazkaZapytanie przesyłane jest bezpośrednio na adres e-mail firmy szkoleniowej (organizatora)
Operator serwisu trainingplanet.pl nie ponosi odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 2 dni, prosimy o kontakt na adres e-mail:


Kontakt do nas

2007-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone ENNOVAGrupa ENNOVA: | System ATS tomHRM | System zarządzania szkoleniami | tomHRM.com | tomSRS.pl | HRtrendy.pl | tomCRM | tomDMS.pl | boardroom.io